‘Yt shoq, si është në sh trat?’, Ermal Mamaqi shtang gruan e tij në mes të emisionit


Moderatori dhe humoristi i njohur Ermal Mamaqi. këtë javë ka të ftuar në emisionin e tij ‘Xing me Ermalin’ gruan e tij.

Ermali ka publikuar një video në rrjetin e tij social të ‘Instagra’, në të cilën shihen momentet pikante të emisionit.

E aty bie në sy një pyetje ku Amarda vendoset ‘në siklet’. Ermali e pyet atë: ‘Yt shoq, si është në sh trat?’, e ndërsa Amarda kthehet nga Kejvinat.

‘Edhe njëherë si ishte pyetja?’, e pyet bashkëshortja dhe e gjithë salla fillon të qeshë./Shqipëriaime