Vjen parashikimi i bujshëm! Si do jetë dashuria në vitin 2019 për këto shenja horoskopi


Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë viti 2019 për shenjat e Akrepit, Shigjetarit dhe Bricjapit.

Lexoni më poshtë:

Akrepi

Gjatë vitit të ardhshëm do të fejoheni me njerëz të qetë dhe të relaksuar, por të papriturat do të jenë rendi i ditës dhe nuk do t’ju lejojnë të shijoni kënaqësitë e të qenit bashkë.

Ose do të takoni njerëz të çmendur që do të shqetësojnë jetën tuaj dhe do t’ju kujtojnë se pa njëfarë çmendurie dashuria e humb shijen e saj.

Tetori do të jetë muaji më i mirë për të zgjedhur!

Shigjetari

Gjatë vitit të ardhshëm ndjenjat tuaja do të rriten ndaj partnerëve ekzistues ose atyre që do të keni fatin të takoni në muajt e ardhshëm.

Venusi do t’i bëjë ditët veçanërisht romantike në janar, maj dhe nëntor.

Nëse dikush nuk ua kthen dashurinë tuaj, e konsideroni atë një mesazh fati: do të ketë takime të reja, më emocionuese dhe të lumtura për ju.

Bricjapi

Dashuria do të vijë papritmas në jetën tuaj dhe, edhe nëse ju e gjeni në mënyrë racionale vështirë ta besoni atë, mund të jeni protagonistët e dashurisë me shikim të parë.

Në dhjetor ju gjithashtu do të keni Jupiterin në anën tuaj, i cili do t’ju përmbushë ëndrrat tuaja.

Shkurti, shtatori dhe dhjetori do të jenë muajt më fatlumë.