(Video)Gruaja kap mat burrin me dashnoren ne aeroport,shikoni cfare ju ben


Një vajzë e re ka zbuluar që burri i saj do të bënte një udhëtim me te dashuren e tij dhe në momentin kur ata do te benin check-in ajo ndërhyn.

Skena është filmuar nga një pasagjer në aeroportin Jose Maria Cordova, në Kolumbi, duke u bërë një video virale.

Në klip shfaqet bashkëshortja që ka kapur për flokësh dashnoren teksa burri përpiqet ta qetësojë.