VIDEO/ Temperaturat nën 0, shqiptari në Greqi bën si i fortë. Shikoni pamjet


Në Evia të Greqisë, që është një nga zonat e mbuluara nga bora, një shqiptar ka sfiduar temperaturat e ulta.

Në një video që ai ka publikuar vet në rrjetin e tij social, i riu shqiptar ka ndaluar makinën dhe është hedhur në borë duke u zhytur me kokë. I veshur vetëm më rroba banjo, ai madje ka qëndruar për disa çaste në dëborë dhe më pas është larguar.