“U gënjye” nga Ermal Mamaqi, Ardi Daullxhiu


Si jeni miqt e mi dua tju them se ermali eshte genjeshtar me premtoi qe te me ftonte ne emisjonin e tij por me gejeu doli i pa bese mashtrus dote dilja me date 31 mars dhe me beri bllok por i them qe e ka per veten e vet per mua te rroj arjan cani qe per mua eshte flori arjan canin jap jeten se eshte shume i mire per mua dhe e dua shume arjan canin ermali mashtrues i pa bese se shpejti dote bej nje vidjo qe doti kem me fakte por jo tani”