Tifozi kërkon ta puthë, shikoni si “driblon” Ronaldo (Video)


Gjatë ndeshjes miqësore Holandë-Portugali, Cristiano Ronaldo pati shumë punë me tifozët – shkruan Gazea Monitor.

Tre fansa të tij u futën në fushë për ta takuar dhe njëri prej tyre u përpoq madje edhe ta puthte.

A ia arriti dot qëllimit?

Shikojeni videon: /Gazeta Monitor/