Si ne perralla: Brenda shtëpisë super luksoze të Fatmir Hysenbelliut


Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt më të komentuar të showbizit dhe ndër më të pëlqyerit nga femrat, i cili ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në profilin e tij në Instagram.

Jeta e tij luksoze dhe postimet e shumta tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave, me të cilët nuk ngurron të ndajë përditshmërinë e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar pamje nga shtëpia e re në qytetin e Tiranës, e cila me siguri i ka lënë gojëhapur ndjekësit. Siç shihet në foto, tavani i shtëpisë është i mbushur me piktura ndërsa hapësirës së bollshme i shtohet pamja e mrekullueshme e qytetit të parë nga lart nëpërmjet xhamave të dritareve.