Si kurrë më parë: Eni Çobani bën ndryshimin e papritur në pamje


Eni Çobani mbetet prej vitesh një nga juristet më të dashura për publikun e që me rubrikën “Shihemi në gjyq” ka ndihmuar qindra shqiptarë.

Gjatë këtyre viteve, Eni ka preferuar t’i qëndrojë besnike pamjes së saj dhe eksperimentet me look-un duket se nuk janë në natyrën e juristes.

Por në seancën e sotme të “Shihemi në gjyq”, Eni është shfaqur me një pamje të re.

Juristja ka rritur baluket duke bërë një ndryshim të papritur në pamje, por që i shkon shumë./Xing.al