Shpat Kasapi ‘hap thesin’për Genta Ismailin dhe Afërdita Dreshajn: Mi hiqni aman se i kam pasur


Të gjithë e mbajmë mend raportin e para disa viteve qe Afërdita Dreshaj kishte me këngëtarin Shpat Kasapi, lidhje kjo goxha e përfolur në botën e shoëbizz-it, por që nuk përfundoi shumë mirë. Tashmë ata i kanë ndarë rrugët dhe Afërdita është martuar me hokeistin Japuk Kindl.

Shpat Kasapi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush Luan” dhe sigurisht që nuk mund t’i shpëtonte pyetjes për Afërdita Dreshajn. Në një rubrikë ku duhet të zgjedhë një femër VIP për t’u martuar, në momentin kur u shfaq foto e Afërditës, Shpati tha: “Ma hiqni aman, këtë e kam pas”.

Por çfarë na habiti më shumë ishte deklarata për Genta Ismajlin për të cilën u shpreh: “Edhe këtë më duket e kam pas, por se mbaj mend”, por me siguri ishte në kuadër të shakasë.