Rita Ora feston Krishtlindjet me vallen e Kosoves(Video)


Në familjen Ora, mbrëmë me rastin e festës së Krishtlindjeve është festuar me valle kosovare.

Ishte nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, ajo e cila e ka publikuar një video në të cilën shihet vajza e saj duke vallëzuar.

Rita shfaqet e veshur me një fustan të gjatë i cili i zbulon linjat seksi dhe duket tejet e relaksuar dhe energjike derisa po vallëzon me tingujt e këngës së Shpat Kasapit.

Këngëtarja me origjinë shqiptare anjëherë nuk vendlindjen e saj dhe këtë e kujton shpesh.

https://www.facebook.com/180099715689705/videos/204806257024023/?t=0