Reagon moderatorja pas puthjes ne buze me Feron,ja cfare thote Roza Lati


Roza Lati, moderatorja e emisionit “Why Not” në Ora News, i ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme.

Duke qenë se kanë qenë të shumtë komentet se Roza dhe reperi Fero kanë “një romancë”, moderatorja vendosi që t’ua bënte qejfin të gjithëve dhe u puth në buzë para të gjithëve.

Pasi shpjegoi se nuk është në një lidhje me të, por thjesht epërkrah, në formë suporti ajo guxoi t’i jepte dhe një puthje.

Para se të merrte këtë vendim, ajo u shpreh:

Unë kam intervistuar shumë djem, përse zgjodhët Feron? Hyra në livestream në Instagram dhe isha me mikeshën time Dorina Memën kur mora një koment.

Kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, çi keni këto muhabete? Sa herë që futem në livestream dhe më bëjnë komente, më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë. Si thua t’ia bëjmë qefin?”