Po fliste me drejtoreshen e teatrit “Migjeni”, moderatorja meket nga e qeshura gjatë transmetimit live


Videoja e moderatores së emisionit ‘7 pa 5’ në Vizion+, Pranvera Borakaj, është bërë virale në rrjetet sociale.

Në një nga puntatat e emisionit, moderatoren e kap e qeshura dhe nuk po ndalonte dot. E gjitha ndodhi pas ndërprerjes së lidhjes me Skype me drejtoren e teatrit “Migjeni” Rita Gjeka për shkak të një problemi teknik.

Moderatorja është përpjekur që ta kthente emsionin në normalitet, por sërish e ka kapur e qeshura.

Nuk dihet se çfarë e ka bërë moderatoren të shkrihet gazit nderkohe qe po komunikonte, megjithatë është një nga situatat më gazmore të prodhuara në ekranet shqiptare.

https://www.facebook.com/Pedonale.Shkoder/videos/297189297789841/