Paguhet 100 mijë euro në javë, portieri i Barcelonës kapet mat duke udhëtuar me metro


Imazhi i Marc-Andre ter Stegen, portieri i Barcelonës, që udhëton me metronë e qytetit katalanas është bërë diçka normale.

Edhe pse paguhet me 100 mijë euro në javë, Ter Stegen bën një jetë normale në Barcelonë dhe jeton në lagjen Gracia.

Portieri gjerman është i rregullt në zonë dhe po, një i pasur me këmbë në tokë.

Së fundmi Ter Stegel është fotografuar në një metro të periferisë së Barcelonës teksa shkon në stërvitjen e ekipit, ndërsa më parë e ka përdorur transportin publik për të shkuar tek berberi.

goalkeeper Marc-Andre ter Stegen of FC Barcelona during the UEFA Champions League quarter final match between FC Barcelona and AS Roma at the Camp Nou stadium on April 04, 2018 in Barcelona, Spain.(Photo by VI Images via Getty Images)