“Nuk festoj pa ty”, Rama publikon videon dhe uron Krishtlindjen


Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e Krishtlindjes me anë të një video të disa fëmijëve të Qendrës Kulturore.

Në videon e Ramës shfaqen nje grup fëmijësh të veshur me rrobat e babagjyshit të cilët këndojnë të lumtur.

“Nuk festoj pa ty”, titullohet kënga që këta fëmijë urojnë festën e Krishtlindjes.

“Mirëmëngjes dhe Krishtlindje të gëzuar”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1987560271322715/?t=0