Nuk e priste njeri, dy këngëtaret e njohura shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit/ Video


Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” janë të ftuara dy këngëtaret e njohura, Evi Reçi dhe Loreta Kaçka, të cilat kanë zhvilluar lojra të shumta në studio.

Por në videon e promos së emisionit që është publikuar nga Luana Vjollca, shihet se dy këngëtaret janë shumë afër njëra-tjetrës në një moment dhe papritur puthen në buzë.

Veprimi i tyre ka tërhequr vëmendjen e të gjithë njerëzve dhe të spektatorëve që kanë qenë në studio.