Nuk do ta besoni dot! Kjo vajzë që duket si 15-vjeçare është mami i Rashelit dhe qenka një super yll


Rasheli njihet si një nga vajzat më seski në Shqipëri. Edhe pse 19 vjeç ajo tërheq vëmendjen e çdokujt me format e saj bombastike. Është e ëmbël, e bukur dhe e sjellshme përtej trupit që “çmend” çdo mashkull, por nuk keni parë akoma nënën e saj. Vetëm 2 foto të sajat po qarkullojnë nëpër rrjete dhe këto 2 i ka hedhur vetë Rasheli në “Instastory”.

Nga fotot shihet një vajzë që maksimumi i arrin të 20-at por nuk mund të na shkonte mendja kurrë se ajo do ishte mami i Rashelit dhe se do ishte kaq e re dhe kaq e bukur. Mesa duket Rasheli ka trashëguar gjithë cilësitë e mamit të vet. Nëse do i shihnim bashkë do mendonim se janë motra, shoqe apo kushërira por kurrë nuk do na shkonte mendja se janë nënë e bijë. Pra mesa duket Rasheli ia merr në kthesë gjitha vajzave të tjera me mamin më të bukur.