Njihuni me vogelushen me te bukur ne bote


Anastasia Knyazeva ishte 12 vjeçe ajo kishte fituar dallimin e të qenit vajza më e bukur në botë.

2 milionë ndjekës në Instagram

Anastasia ka fituar një tifozeri të madh me më shumë se 2 milion mbështetës në mbarë botën dhe është vetëm në rritje.

Anastasia është modele e suksesshme edhe falë ngjyrës së syve që ajo ka, sigurisht edhe në saje të bukurisë. markën ruse Chobi Kids.

Anastasia është e pabesueshme në atë që ajo bën, pasi ajo është nën kontratë me një organizatë që menaxhon modelet fëmijë si ajo.
Dhe është nëna e saj që merret me rrjetet sociale dhe pikërisht këtu është ajo që nuk i pëlqen nënës së saj.

Nëna e Anastasia Anna nuk e lë pas dore për të rifreskuar Instagramin e saj me foto nga dita në ditë. Dhe ajo merr shumë komente nga më të ndryshmet, si pozitive ashtu edhe negative, dhe kjo e ka shqetësuar nënën e saj sepse ajo nuk dëshiron që një vajzë e re të komentohet në mënyrat që i komentojnë vajzë së saj.