‘Një fundvit shumë i vështirë’, Meri paralajmëron të keqen për këtë shenjë


“Duke shkuar drejt fundit te nje viti shume te veshtire me shume pervoja dhe te papritura si edhe shqetesime ne jeten sentimentale futet ne rruge me logjike ndjenja dhe rikthehet harmonia. Merkuri per 20 dite do kerkoj shpjegime zgjidhje dhe shkaqet qe e ngaterruan jeten tone sentimentale per me teper”, njofton astrologe Meri. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Ne cdo lloj marredhenie te rendesishme sot do keni nje dite heshtje sa per tu qetesuar dhe kuptuar si do funksiononi me tej

Demi
Problemet qe keni patur ne jeten e perditeshme dhe me punen do fillojne tju komplikojne te ardhmen derisa ta gjeni shkakun e ketyre pengesave

Binjaket
Lajmet qe do vijne do ju sqarojne pengesat ne jeten errotike si edhe personat qe e komplikuan jeten tuaj Tashme do kerkoni shpjegime

Gaforrja
Do kuptoni se jane njerzit e afert te familjes apo ambjentit tuaj ata qe e kane veshtiresuar ecurine tuaj ndosha padashje me ndikimet e tyre Ne pune do filloni te keni probleme

Luani
Ka ardhr momenti te jeni me konkret dhe jo vetem llafollog e te shmangur ne detyrimet tuaja ndaj personave qe kane qene pjese e jetes suaj personale

Virgjeresha
Nje ceshtje ekonomike dhe familjare fillon te marri me shume vemendje se sa duhet por ne fakt njera bllokon tjetern

Peshorja
Per diten e sotme do ishte mire te hezitonit pak dhe te mos merrnit inisiativa dhe vendime te rendesishme RRugetimi juaj i vertet ne jeten personale fillon nga neser

Akrepi
Ndjenjat e brendshme i keni konfuze por sot te pakten do jeni te qete me veten dhe ne paqe me ambjentin Do filloni nje jete te re personale se shpejti

Shigjetari
Keto muajt e fundit jane bere shume gjera dhe tashme nese keto jane bere ne nxitim e siper ka ardhur momenti ti rregulloni dhe ti riorganizoni

Bricjapi
Ceshje ligjore e personale pune do fillojne tju preokupojne perseri derisa te gjeni nje zgjidhje me te mire dhe ti sqaroni me mire punet tuaja

Ujori
Nje ndryshim ne menyren se si do arrini qellimet tuaja do ju jap kohe te rimendoni me mire mundesite strategjite dhe te merreni me shume me veten

Peshqit
Sado qe duket se po ecni shume perpara dicka ju pengon apo ju shkel ne kallo Do ktheni koken pas sidoqofte pasi keni harruar dicka te rendesishme qe duhet patjeter sqaruar.