Ngacmoi Noizy-n me postimin e saj, pas reagimit të këtij të fundit, Kylie Jenner habit me veprimin e saj [FOTO]


Në një kohë media ndërkombëtare ‘vlon’ për tradhtinë e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, motrat e saj shihen se nuk e vrasin mendjen. Ato gjatë gjithë kohës postojnë foto provokuese dhe së fundmi e vogla e Kardashian-Jenner mori vëmendjen e medias shqiptare.
Ajo publikoi një foto ku si mbishkrim kishte: “Big body benz, please don’t crashhh”, dhe kjo diçiturë na ngacmoi jo vetëm neve por edhe vetë Noizyn.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

Ajo publikoi një foto ku si mbishkrim kishte: “Big body benz, please don’t crashhh”, dhe kjo diçiturë na ngacmoi jo vetëm neve por edhe vetë Noizyn. Pasi reperi ka një këngë me këtë titull dhe kështu reagoi me anë të një komenti duke shkruar: “The whip ain’t no rental”.

Por nëse bëni një xhiro në Instagramin e të voglës, Jenner do shihni se foton më poshtë të siguruar nga intv.al, pasi Kylie tashmëe ka fshirë këtë postim provokues ku tregonte format thuajse perfekte të të pasmeve të saj./intv.al/