Mesazhi/ Zbulohet biseda e gruas së Vangjush Dakos në parukeri


Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se Vangjush Dako i dërgon para me valixhe kryeministrit Edi Rama.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetareje që i tregon një bisedë, sipas saj të bashkëshortes së Vangjush Dakos në parukeri. Në këtë bisedë sipas denoncueses ajo rrëfen se çdo muaj i çojnë para kryeministrit.

STATUSI I BERISHËS
Gjushi i dërgon paratë me valixhe Ramës!
Lexoni mesazhin e qytetares dixhitale. sb
Përshendetje dr. ke shumë të drejtë kur thua se Rama shiti Xhafën për Gjushin kjo është shumë e vërtetë. Para tre ditësh isha në parukeri dhe aty gjeta edhe zonjën Dako e cila po i qahej parukieres si me zë të ulët duke i thënë vërtet Rama nuk e lëshon Gjushin por edhe ne ama prej vitesh jemi bërë si me qenë banka e Edi Ramës, muaj për muaj i çojmë atij hisen por jo me zarfa por me valixhen plotë euro. Anonim ju lutem se këta të murosin në beton.