Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin për pak sekonda (Video)


Kikboksieri i njohur shqiptar, Sazan Kimbo ka shënuar fitoren e radhës.

Ai mposhti maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, transmeton IndeksOnline.

Shqiptari u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë.

Për më shumë shikojeni meçin…