‘Me pajto me burrin , të betohem nuk do te të bëj gjë’, telefonuesja shtang Aldon e Tv Klan


Teleshikuesit janë shtangur kur një telefonuese, e cila u prezantua si Egla nga Poliçani i ka bere nje oferte drejtuesit të emisionit “Aldo Morning Show”.

Ajo i ka kërkuar fillimisht drejtuesit të emisionit, Aldos ta pajtoj me ish-burrin e saj, ndërkohë që tregoi se ka qenë disa herë në Klan për ta takuar.

32-vjeçarja këmbënguli për një takim privat me drejtuesin e emisionit duke e “siguruar” përmes telefonit se nuk do ti bëjë gjë.

“Unë jam Egla nga Poliçani. Dua të më ndihmosh. Unë të kam marrë 7 herë në telefon vetëm këtë javë. Nese s’më mban mend ti, të mbaj unë.

Të mora se dua tmë pajtosh me ish-burrin tim, ai do të pajtojë me mua por nuk e lë familja.

Burri im është 27 vjeç dhe unë jam 32. Ai donte vetë, më thoshte dashuria nuk njeh moshë. Unë dua të takoj privatisht ty, kam ardhur tek Klani por nuk më kanë lënë rojet të futem. Nuk të bëj gjë të betohem, për Zotin. Unë nuk godas njeri”, tha Eg