Luks i vertete! Brenda shtepise se Sares dhe Ledionit ne kete prag festash


Periudha e festave të fundvitit është pikërisht momenti ku VIP-at tregojnw ambjente të shtëpisë së tyre se si wshtw zbukuruar. Dhe sigurisht këto ndiqen me shumë kuriozitet nga publiku.

Të njëjëtn gjë ka bërë së fundmi edhe çifti i famshëm shqiptar Sara Hoxha dhe Ledion Liço. Në shtëpinë e tyre festat kanë mbërritur dhe çifti nuk ka hezituar t’i ndajë këto pamje me ndjekësit në rrjetet sociale.

Sara ka postuar nëj foto të pemës së Krishtlindjeve me dekorime te bardha dhe në fund të saj qendrojnë dhuratat.

,