Lajmi i fundit:Aktorja shqiptare bie në pusetë


Një ndër aktoret më të talentuara dhe më të njohura shqiptare të viteve të fundit ka pësuar një goxha incldent. Bëhet fjalë për Olta Dakun.

Lajmin e ka bërë publik vetë Olta nëpërmjet postimit të një fotografie, të cilën e ka shoqëruar edhe më një sqarim, ku bën të ditur se ka rënë në puset.

Ndërsa në fotografi duket qartësisht që pasojat e këtij incidenti nuk kanë qenë të vogla, pasi i ka bërë një të nxirë të madhe në këmbën e saj, të cilën ka rrezlkuar ta thyejë.

‘Përveç meje kush ka rënë tjetër në pusetë? Pres përgjigje serioze.FLM’, ka shkruar aktorja e njohur Olta daku në postimin e saj të fundit, ku u bën thirrje fansave të ndajnë eksperiencat e ngjashme me të.