Komentuesi i ‘shan’ burrin, i thotë ‘çlfut’ Emina Çunmulaj i jep përgjigjen tipike shqiptare


Emina ndan postime të shumta bashkë me ndjekësit.Së fundi ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj.Modelja ka mar komente të shumta, pozitive po ashtu edhe negative.

Një komenti i cili siç duket i ka tërheq vëmendjen asaj : ‘Ti e mirë shumë, por burrin çlfut‘, ka shkruar dikush në koment.

Ajo ia ka kthyer duke i thënë:‘Ja marrsh te keqen e thonit‘.

Shikojeni foton:

Ndryshe, Emina bashkë me bashkëshortin e saj janë të martuar dhe kanë dy vajza.