Klaudia Pepa prezanton princin e saj dhe të gjithë u mahnitën


Klaudia Pepa është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar dhe shumë e komentuar në media si për anën profesionale dhe arritjet në Itali, ashtu edhe për jetën private.

Ditën e sotme balerina ka postuar një foto që i ka mahnitur të gjithë fansat e saj.

Klaudia shfaqet e veshur me një fustan madhështor teksa kolegu i saj balerin Francesco Mariottini po e mban në ajër.

“Princi im”, shkruan Klaudia teksa njofton se së shpejti po vjen me një projekt të ri.