Kjo eshte femra me e forte ne bote


Emri i saj është i njohur në botën e sportit, e veçanërisht në atë të peshave të rënda. Natalia Kuznetsova është një nga femrat me fizikun më të fortë në botë, dhe prej vitesh është një peshëngritëse profesioniste.

26-vjeçarja ruse njihet po ashtu për rrëmbimin e shumë çmimeve të para, e ndërsa pak kohë më parë tentoi që të bënte një shkëputje. Por duket se shpirti i garës e ka bërë që të ndërrojë mendim dhe këtë vit të futet sërish në kompeticione.