“Jozefina Topalli” përfundon në taksi me “Edi Ramën”: U bërë kryeministër duke…


Rudina Dembacaj, aktorja e humorit e njohur ndryshe dhe si “Jozefina Topalli” në emisionin e saj të ri “Mos i fol shoferit”, ka patur në puntatën e radhës kolegun e saj, të njohur si “Edi Rama”.Bëhet fjalë për Florian Binajn, aktori i cili prej vitesh bën figurën e Ramës.

Binaj është rrëfyer se personazhi i Ramës është i pari që ai ka realizuar që prej fillimit të karrierës së tij në aktrim.

Gjatë momentin që aktorët kanë qenë së bashku në makinë, nuk kanë munguar as batutat, ku me shaka “Jozefina” i ka thënë “Ramës” se u bë kryeministër duke shitur po…dhë”.Më poshtë shihni pamjet në Video: