Hap rrugën Ilda Bejleri, kjo është moderatorja shqiptare e sportit që po bën namin me Iinjat e saj


Prej disa javësh, ish- Miss World Albania, Joana Grabolli, i është besuar drejtimi i emisionit të sportit në “ABC News”.

Joana moderon në krahë të Gerti Çarçanit, ndërsa daljet e saj në ekran po bëhen gjithmonë e më shumë të komentuara, e kjo për shkak të linjave se ksi të ish-missit dhe fotot e saj pro vokuese që publikon në Instagram.

Me plot 35 mijë fansa dhe duke u rritur, Joana publikon shumë foto se ksi, duke marrë kështu vëmendjen e qindra fansave. Të jetë Joana një konkurrente për Ilda Bejlerin, e cila deri më tani është cilësuar si moderatorja më se ksi sportive në Shqipëri?