Hajde luks hajde, brenda shtëpisë së Ledina Çelos (Pamjet)


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ledina Çelo prej disa vitesh jeton me bashkëshortin dhe fëmijët në Gjermani. Ndonëse jo aktive në muzikë, Ledina është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga përditshmëria.

Sot këngëtarja i ka mahnitur fansat me pamjet nga shtëpia luksoze dhe ndoshta shtëpia më e bukur që keni parë për festa.

Ledina e ka arreduar shtëpinë jo vetëm shumë moderne, por e ka mbushur edhe me dekorime për Krishtlindje dhe Vit të ri duke i kënaqur fëmijët.

Madje u ka sjellë atyre edhe Babagjyshin i cili u shpërndan dhurata.