Guxon Ori Nebiaj, tregon emrin e deputetit të PD që ka flirtuar me të,nuk do ta besoni se kush eshte ai!


Moderatorja e ‘Wake up”, Ori Nebiaj ishte mbrëmë e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luna’ në Top Channel.

Gjatë emisioni ajo u mundua deri në fund që t’i dhurojë skuadrës pikët e vevojshme. Gjatë lojës “Ndaje ose pije” moderatorja dhe ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, u vu përballë një pyetje shumë të sikletshme.

E pyetur se cili është politikani shqiptar që ka flirtuar me të, Ori tha emrin e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji.

Vlen të thuhet që kjo ishte vërtet një përgjigje e guximshme, teksa nuk hezitoi të thoshte emrin e një personazhi mjaft publik.