Gjokset gati të shpërthejnë e vithet në shesh, do t’ju ikë truri nga çmimi i fustanit të Arbanës


Gjokset gati të shpërthejnë e vithet në shesh, do t’ju ikë truri nga çmimi i fustanit të Arbanës

Ajo gjithmonë mahnit me fustanet e mrekullueshëm të cilët i ekspozon çdo të shtunë në daljet e saj në ekran.

Arbana njihet si një vajzë me shije të shtrenjta por këtë herë çmimi i fustanit në saj ngjyrë ulliri i ka kaluar pritshmëritë.

Fustani ekstravagant dhe tejet i shkurtër është pjesë e koleksionit pranverë-verë 2016 i dizenjuar nga Mugler i cili kushton plot 1900 €.

Moderatorja e njohur ka shkëlqyer sonte duke lënë pas vajzat e famshme që e kanë veshur si Khloe Kardashian dhe aktorja Melissa Bolona.