FOTO/ Berisha demaskon Ramën dhe policinë: NdrikuIIa i ka të gjithë gjishtat


Ish-kryeministri Sali Berisha rrëzon alibinë e krijuar nga Policia e Shtetit dhe kryeministri Edi Rama se efektivja e policisë, Ina Nuka ka humbur 4 gishta si pasojë e shp*rthlmlt të një kapsoIIeje të hedhur nga protestuesit e sotëm para Parlamentit.

Teksa publikon foton nga takimi i Zëvendësministrit Sandër Lleshaj, Berisha “e këshillon” vajzën që ti ruajë gishtat, “se t’i vjedhin hajnat”.

Komenti i plotë i Berishës

NdrikuII, ruaj gishtat se ti vjedhin hajnat!

Te dashur miq, kjo eshte ndrikulla per te cilen m.ashtruan si derra nga Edvin Kristaq Urre.jtja tek Sander Vasali dhe Geron Veliu. Siç shihni nga foto ajo ka nje d.emtim te nje gishti ndaj dhe nuk eshte fashuar as pellemba dhe as gishtrinje te tjere.

Duke i thene te shkuara, le te keshillojme ndrikullen me uniforme te ruaj gishtrinjte sepse meqe nuk i ka humbur do ja vjedhin hajnat per hir te vijes se kuqe!

ps: Vendosja e policeve ne rreshtin e pare perballe demost.ruesve eshte model i Gedaflt. sb