Fevziu i nxjerr te palarat opozites,ju i conit mesazhe Xhafës (Video)


Debate të ashpra kanë shpërthyer mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”, ku Flamur Noka ka akuzuar Fevziun se i bën freks qeverisë, dhe se i kishte prerë fjalën opozitës.

Gjatë replikave, Blendi Fevizu i është përgjigjur me tone të ashpra Flamur Nokës, duke e sfiduar që ti tregonte një rast kur ai kishte mbështetur qeverinë.

Debati ka degraduar kur gazetari i ka thënë se deputetët e opozitës kanë sulmuar publikisht Fatmir Xhafën, ndërkohë që i dërgojnë mesazhe private.