Erion Braçe publikon FOTOT përrallore të Divjakës: Mos harroni të vini të dielën, perimet janë me çmime katër herë më të lira se në tregun abuziv të Tiranës


Deputetit i zonës së Divjakës, njeherazi dhe zv.kryeministri më i ri Erion Braçë ka publikuar pak minuta më parë në ‘Instagram’ disa foto nga qyteti i Divjakës, të cilin e cilëson si dashurinë e tij.

Ai i fton të gjithë të shkojnë për fundjavë në këtë zonë pasi do të jetë plot diell dhe mund të shijojnë vendet, që shfaqen tek pamjet e postuara.

Braçe gjithashtu i porosit vizitorët, që të blejnë perimet e javës, të stinës, me çmime katër herë me të lira se në tregun abuziv të Tiranës.

Statusi i plotë:

#MYLOVELYDIVJAKACdo beni neser?!Eshte dite me diell nga mengjesi ne mbremje;Ne #DIVJAKE temperatura do te jete 6 dhe 13 grade celcius.Une ju them te shkoni atje,ti shihni keto vende;Nen driten e diellit,nga mengjesi ne perendim,do jete sic i shihni ne keto foto;DO JETE PIKTURE EDHE NJE HERE,NGJYRAT E DIELLIT NE PARK,NE LAGUNE DHE NE QIELL!Dhe do mbetet perhere keshtu;Planet per ta tjetersuar nuk jane më!

Nejse,mos harroni neser eshte #EDIELL ne #DIVJAKE

VO: qe te mos e harroj, kur te ikni mund te blini dhe perimet e javes, te stines te gjitha dhe me cmime kater here me te lira se ne tregun ab uziv te Tiranes.