“E kam menduar, por kam hezituar”, Jozefina Topalli merr vendimin


Ish kryetarja e Kuvendit dhe një nga figurat kryesore të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, tashmë prej më shumë se 1 viti nuk është më pjesë aktive e politikës. Por ajo është aktive në rrjetet sociale, ku nuk ngurron të shfaqë mendimet e saj mbi aktualitetin politik.

Madje së fundmi, për të ndarë me miqtë e saj momente të ndryshme, ajo ka vendosur që të hapë dhe një llogari në Instagram, ku shkruan se e ka menduar herë pas here, por ka hezituar.

Postimi i plotë i Jozefina Topallit:

Te dashur miq! Here pas here kam menduar te hap nje llogari timen ne instagram, por kam hezituar. Dje vendosa ta hap. Instagrami eshte nje menyre e thjeshte per te ndare me miq momente te ndryshme dhe per te zbuluar llogari ne mbare boten, qe ndajne gjera qe na pelqejne.

Me poshte eshte instagrami im.( topallijozefina) Te tjerat jane fake.Ju uroj nje dite te bukur. Faleminderit Jozefina.