“E forta e Elbasanit” i nxjerr te gjitha sheshit,i del dhe…


Kohët e fundit, bukuroshja Trejsi Sejdini ka marrë nofkën “Gangsterja e Elbasanit”, si pasojë e sherreve të shumta në të cilat ajo është përfshirë, ku më e fundit ishte në një klub në Tiranë.

Gjatë ditëve të fundit, kandidatja për Miss Universe Albania është duke shijuar disa ditë pushime në Dubai, ku ka postuar vazhdimisht foto e video në të cilat shfaqet shumë seksi.

Mirëpo, në një foto të publikuar së fundmi, Trejsi shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër, teksa pozon me këmbët hapur, por i duken mbathjet.

Megjithatë, duket se modelja nuk e ka pasur aspak problem këtë ‘difekt’ të vogël.