E filmuan me një femër në klub nate, Çiljeta merr këtë vendim për Albanin


Një video ku shihet Alban Hoxha përkrah një femre misterioze kishte bërë bujë në medie ditë më parë.

Çiljeta nuk ishte deklaruar publikisht lidhur me këtë video, por ajo së fundi ka marrë një vendim.

Këngëtarja ka larguar nga rrjeti social Instagram, Albanin dhe nuk ka asnjë postim me të në këtë rrjet.

Ky veprim lë të supozohet se dyshja në fjalë i kanë dhënë fund lidhjes, por megjithatë deri në një deklaratë të Çiljetës apo Albanit, këto mbeten vetëm supozime.