Duket si një fustan i zakonshëm, por shiko çfarë ndodh pas 2 sekondash që i shtangu të gjithë


Jennifer Lopez gjithmonë ka ditur se si të mahnisë fansat e saj.

Ajo është një artiste, e cila e di se si të imponojë veten në skenë dhe qëështë në gjendje të transmetojë energjinë e saj të madhe për të gjithë publikun dhe shfaqjet e saj janë gjithmonë një sukses i madh.

E në këtë rast ajo arriti t’i linte të gjithë pa fjalë.

Këtë herë ishte veshja e saj që e “çmendi” publikun, edhe nëse me sa duket nuk duket se ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme, shkruan ShkodraNews.

Gjatë shfaqjes televizive amerikane “American Idol”, J.Lo ishte në gjendje të tregonte të gjithë talentin e saj dhe të fitonte miliona zemra, por ajo që la të gjithë pa fjalë ishte fustani i mrekullueshëm i bardhë.

Provoni ta shikoni videon për të kuptuar se si ka arritur të habisë të gjithë shikuesit.

A ju pëlqeu kjo? Lini një koment dhe mos harroni të ndani me miqtë tuaj. /Përshtati: ShkodraNews