Donte të shiste veprën e saj, fansat i kërkojnë Oriola Marashit të shesë c*cat


Oriola Marashi është bërë sërish kryefjala e mediave rozë, pas disa fotove shumë provokuese që ka postuar në Instagramin e saj.
Tre video rresht postoi modelja dje ku reklamonte gjoksin bombastik e veshur me intimo të bardha.

Siç duket, këngëtarja e labelit “OTR“ ka vendosur të relaksohet për disa ditë në natyrë dhe duke ushtruar artin e pikturës.

Ajo e ka nxjerrë shitje pikturën me ngjyra gjallëruese, por mesazhet e ardhura në inboksin e saj nuk kishin si qëllim të blinin veprën e artit.

Fansat i kanë kërkuar me humor nëse e shiste gjoksin dhe kështu modelja u përgjigjur me një Instastory.

Ajo shkruan:

Jo cicat nuk i shes, vetëm pikturën miq”.