Djali gjen 1 letër surprizuese në avion, tani të gjithë po kërkojnë vajzën që e shkroi


Një djalë u surprizua kur gjeti një shënim të një të panjohure në aeroplan. Mesazhi, i gjetur i zhubrosur brenda një qeseje, tregonte ankthin e një gruaje e cila kishte rënë në dashuri me mikun e saj më të mirë.

Pas zbulimit, ai e ndau letrën në rrjetet sociale. Postimi u bë menjëherë viral në Reddit, me shumë dilema nëse problemi i gruas u zgjidh.

“Nëse po e lexon këtë, përshëndetje. Emri im është Andrea dhe jam shumë e mërzitur. Pikërisht tani po udhëtoj nga Majemi në Washington D.C. Kështu që i bleva biletat natën e kaluar në orën 4 të mëngjesit. Kam një fiksim të madh për mikun tim më të mirë.

Ai po udhëton nga Boston në Nju Orleans. Unë do t’i tregoj atij që e kam fiksim. Por shiko, do të udhëtoj drejt Australisë pas tre ditësh dhe nuk do ta shoh atë për 5 muaj, kështu që është mundësia e vetme që kam. Sidoqoftë shpresoj ta kem bërë udhëtimin tënd më pak të mërzitshmë. Më bëj një nder bëj diçka të çmendur ashtu siç jam unë. Fat të mbarë, kushdo që je. Andrea!”, shkruante ajo në letër.

Një komentus nga ana tjetër pranoi se kishte një eksperiencë të ngjashme me të. Tani te gjithe kerkojne te njohin Andrean dhe te dine si shkoi historia e vajzes kurajoze qe na kujton historite e filmave romantike.