Çdo të diel ju mban para ekranit, por shikoni me kë dhe ku e ka festuar Ardit Gjebrea 2019-ën


Ai është një ndër moderatorët më të dashur për publiku n shqiptar, dhe çdo të diel ai është pjesë e shumë familjeve përmes emisionit të tij.

Ndërkohë këtë fundvit, Ardit Gjebrea ka ndarë më fansa e tij një foto shumë të bukur, ku shihet në krah të bashkëshortes, vajzës, djalit dhe nuses së djalit.

Natën e ndërrimit të viteve moderatori dhe këngëtari i dashur për ju, ka zgjedhur që ta kalojë më familjen e tij në Dajt.