Albana Osmani flirton hapur me Flori Mumajesin,por këngëtari e le me “gisht ne goje”


Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët që po korr shumë sukses në muzikë. Gjithashtu pëlqehet shumë nga publiku femëror dhe është komentuar pafund në portale për lidhjet e tij dashurore.

Moderatoja e njohur Albana Osmani nuk e ka fshehur simpatinë e saj për anëtarët e grupit muzikor “Threedots”, pjesë e të cilës është edhe kantautori Flori Mumajesi.

Në foton e fundit të shpërndarë në Instagram nga këngëtari nuk ka munguar as komenti i moderatores. Madje ajo e ka “dyfishuar” dashurinë duke komentuar dy herë.

Fillimisht ajo i ka komentuar disa zemra, të cilat i ka ripërsëritur në komentin e dytë duke shkruar: “Muzikë e mrekullueshme. Jepini forca Threedots.” Por edhe pse Albana është treguar shumë e sjellshme, nuk ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtari.