Aktorit të humorit i bllokojnë patentën: O Edi Rama të…


Olsi Bylyku është mjaft i dashur për publikun shyqiptar, ku famën padyshim që e mori sa ishte pjesë e ‘Portokallisë’ me rolin e ‘Kimkatit’.

Ai tashmë ka ndryshuar ambient dhe është sëbashku me Bes Kallakun dhe Erion Isain tek ‘BE Coffee’.

I ftuar në emisionin e Roza Latit ai është shprehur se është shumë i kujdesshëm në timon, por i kanë bllokuar patentën pasi ka qenë duke ecur me 80km/h.

Olsi u shpreh se policët kanë rrezpekt për figurat por atë e ka kapur radari dixhital dhe në një moment ai thotë: Edi Rama të hëngërt mor-tja, po pse i qite..

https://www.facebook.com/Ora.News.RTV/videos/1853110471431655/