/Zbulohet çifti i ri i showbizit: Bora Zemani e lidhur me aktorin e njohur shqiptar

Zbulohet çifti i ri i showbizit: Bora Zemani e lidhur me aktorin e njohur shqiptar

Moderatorja e njohur Bora Zemani, e cila prej disa kohësh i dha fund marr ëdhënies me Dj-n e njohur, Vin Velin, duket se ka nisur një romancë të re.

Burime për “Alpenews” kanë treguar se moderatorja po shijon lidhjen e re të dashurisë me aktorin e njohur shqiptar të “Al Pazar”, Donald Veshajn.

Burimet tregojnë se ata janë njohur në ambientet e televizionit Klan, ndërkohë që Bora moderonte tek “Kënga Magjike” dhe Donaldi merrte pjesë tek “Dance with me”.