/Zbulohet arsyeja, ja pse u nda Çiljeta nga Alban Hoxha

Zbulohet arsyeja, ja pse u nda Çiljeta nga Alban Hoxha

Në mediat rozë, ditët e fundit është folur shumë për ndarjen e Çiljetës dhe Alban Hoxhës.

Të dy, prej dy javësh nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Sipas “Newsbomb”, ka qenë pikërisht tradhtia që Alban Hoxha i ka bërë Çiljetës, që ka çuar në krisjen e marrëdhënieve të tyre.

Sipas burimeve brenda ekipit të Partizanit, ku luan Albani, ajo që deri më tani është e sigurt, është që çifti nuk janë më bashkë, sipas të njëjtit burim.

© SYRI.net