/ZbuIohet krljesa e çuditshme në Mars, pubIikohen pamjet

ZbuIohet krljesa e çuditshme në Mars, pubIikohen pamjet

Një krijesë e çuditshme është zbuluar së fundmi në planetin Mars

Ajo që ra në sy ishte se krijesa kishte pamje të njëjtë me atë që u zbulua në Kili, dhe që ngjan me një alien.

Në pamjet e nxjerra, shihet një figurë duke qëndruar prapa një guri në Mars, për të cilën pretendohet se është gjashtë inç e gjatë.

E nde nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë në këtë video të rrallë.

Për më tepër shihni pamjet. /k.k/noa.al/