/Wow Enca mdryshon komplet luk,shikoni sa se*si duket tani

Wow Enca mdryshon komplet luk,shikoni sa se*si duket tani

E njohur për ndryshimet drastike, këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, nuk i ka lyer kurrë flokët e saj, duke mbajtur ngjyrën e saj brune natyrale… deri sot!

Këngëtarja ka vendosur që t’i lyejë më në fund flokët e saj dhe nga brune, është kthyer në një bjonde të ëmbël me fije.

Sigurisht që ajo ka postuar disa foto dhe video të ndryshme nga ky ndryshim në look-un e saj, disa prej të cilave i keni më poshtë. Po juve si ju duken, a ju pëlqejnë?