/Vjehrri puth me forcë nusen në mes të dasmës, ja reagimi i dhëndrit

Vjehrri puth me forcë nusen në mes të dasmës, ja reagimi i dhëndrit

Ky është momenti tronditës kur një burrë ka puthur me forcë nusen e djalit me të cilën po ecte në mes të sallës ku ndodheshin dasmorët.

Videoja u hodh në internet dhe për pak kohë bëri xhiron e rrjetit, ndërsa disa ditë më vonë kanë reaguar edhe familjarët e burrit, duke u shprehur se ai ishte i dehur dhe se i vjen keq për këtë incident të shëmtuar.

Kjo ngjarje raportohet të ketë ndodhur në Kinën juglindore.