/VIDEO/ Salah i jep fanellën, por befasohet nga dhurata ‘misterioze’ e tifozes egjiptiane

VIDEO/ Salah i jep fanellën, por befasohet nga dhurata ‘misterioze’ e tifozes egjiptiane

Një tifozje e Mohamed Salah, kishte udhëtuar nga Egjipti për ta parë ndeshjen e mbrëmshme ndërmjet Liverpoolit dhe Crvena Zvezdas në stadiumin “Anfield”.

Ky përkushtim iu “shpërblye” asaj me fanellën Mohamed Salah, i cili mori një dhuratë surprizë nga kjo tifoze.

Salahu e kishte parë pankartën dhe menjëherë pas përfundimit të ndeshjes bëri gjestin e madh, shkruan SYRI.net.

Liverpooli arriti të sigurojë fitore me rezultat të thellë, 4-0, në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në “Anfield”, kundër Crvena Zvezdas.

Shikoni momentin e takimit: